ÖZET GÖNDER
 1. Proje özetleri aşağıda verilen proje özet hazırlama kurallarına uygun bir biçimde 15 Nisan 2017 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir.
 1. 1) Proje posterinin, aşağıda verilen poster hazırlama kurallarına uygun bir biçimde ve Power Point formatında hazırlanarak en geç 5 Mayıs 2017 Cuma günü saat 24:00‘ye kadar harranprojepazari@gmail.comprojepazari@harran.edu.tr adresine gönderilmelidir.
  1. Proje başlığının altında proje araştırmacılarının bilgilerine yer verilmelidir.
  2. Posterde resim/şekil/grafik vb. görseller kullanılabilir. Resim/Şekil/Grafik sayısı isteğe bağlı olarak artırılabilir ve metne uygun şekilde yerleştirilebilir.
  3. İlgili bölümde başvuran kişinin fotoğrafı veya firma logosu isteğe bağlı olarak kullanılabilir.
  4. Poster ölçüleri  70 cm (genişlik) x 110 cm (yükseklik) boyutlarında olmalıdır.
  5. Poster *.pptx veya *.ppt formatında olmalıdır.
  6. Hazırlanan poster, harranprojepazari@gmail.comprojepazari@harran.edu.tr  adresine gönderilmelidir.
Not: Katılımcılar, aşağıda verilen örnek şablondan yararlanabilirler.
·        2) Posterin hazırlanmasında, değerlendirme kriterlerinin dikkate alınması tavsiye edilir.
·        3) Posterlerin basım işlemi, düzenleme komitesi tarafından yapılacaktır. İşleyişte herhangi bir aksilik yaşanmaması için, posterlerin son güne kalmadan gönderilmesi gerekmektedir. Bu konuda özet gösterilmesi rica olunur.
·        4) Katılımcıların, 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 09:00′da Şanlıurfa Teknokent Fuaye alanında hazır bulunmaları gerekmektedir.
·        5) Posterini göndermeyenlerin ve etkinlik gününde posterinin başında bulunmayanların çalışmaları, proje yarışmasında değerlendirmeye alınmayacaktır.
·        6) İl dışı katılımcılar için ulaşım ve konaklama giderleri, projeyi sunan kişi (tek kişi) için tarafımızdan karşılanacaktır. Ulaşım için karşılanacak tutar, katılım sağlanan il ile Şanlıurfa ili arasındaki şehirlerarası otobüs bilet ücreti üzerinden ödenecektir. Konaklama yeri, talep edilen gün için tarafımızdan ayarlanacaktır.
 
Örnek: Şablon-I